O nás

Společnost MDI Energy s.r.o. je alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu do Vašich domovů, kanceláří, pracovních prostor, zkrátka kamkoliv si budete přát. Máme velmi silná partnerství s velkými hráči na trhu a díky tomu jsme schopni nabídnout neméně zajímavé ceny, ale i servis.

Proč MDI Energy?

Naším cílem jsou v první řadě spokojení zákazníci, ať již ze skupiny právnických či fyzických osob, kterým nabízíme levnější elektřinu, levnější plyn. Víme jakou službu zákazník požaduje a proto individuálně řešíme jeho potřebu snížit provozní náklady za elektřinu či plyn a to jak u technologií, tak u běžného provozu firmy nebo domácnosti. Našim zákazníkům nabízíme 100% jistotu dodávek, efektivitu, spolehlivost, profesionalitu v oblasti péče o zákazníky a serióznost zákaznického vztahu.

Hlavní naší vizí je být pro zákazníky dlouhodobým partnerem. Toho lze docílit především na základě kvalitních oboustranných vztahů, jejichž součástí je pružná reakce na individuální klientské potřeby. Zástupci managementu si totiž uvědomují, že pouze na základě nadstandardní kvality a spolehlivosti produktů, služeb podnikatelům i domácnostem se MDI Energy může zařadit mezi nejvýznamnější hráče na trhu s energiemi v České republice.